Lake Kapılar

Lake kapı; elde freze ve Otomatik CNC makinelerde modellenip, boya ve cila atölyelerinde (Cilahane) en çok beyaz renkte olmakla birlikte farklı renk ve model seçenekleri ile sınırsız tasarım yapma özelliğine sahip olabileceğimiz kapılara, denir.

Lake Kapı Özellikler

Lake kapıların özelliklerini sırası ile yazalım. Lake Kapılar Yüzeyleri genellikle 6 mm MDF üzerine Boya ve Cila işlemleri uygulanarak imal edilir. Lake kapılar camlı ve camsız olarak üretilir. Sadece boya üzeri cila uygulanan bir kapının adıdır.Her ne kadar fabrikasyon ve presleme imalatı olsa da, genellikle boya üzeri cila işlemleri beyazdır ve en az yüzey 2-3 kat işlem yapılarak imal edilir. Lake  kapının kolları ve menteşe aksamı da oksitlenmelere karşı sağlam olmalıdır. Her kapı özel olduğu gibi Lake kapılar daha  özel bir kapılardır. Estetiğe ve kaliteye önem veren, titiz olan, heybet isteyen, zengin görünümü isteyen tabiî ki de lake kapı kullanmalıdır. Bir çok kapıya  göre bu kapılar dekoratif ve zarif olduğundan elbette ki daha pahalı kapılardır.

Lake kapıları en az 2-3 ayda bir nemli bir bez ile temizliğini yapılmalıdır. Lake kapı montajı da gerçekten hassas, dikkat edilmesi gereken ve acele etmeden montaj edilmesi gereken kapılardandır. Yaşam alanları  lake kapılar ile değer kazanır.

Yönetici Webmail